O společnosti

Přečtěte si jaké jsou výhody spolupráce s námi, čeho jsme dosáhli a kam směřujeme.Dlouholeté zkušenosti

Dlouholeté zkušenosti Naší významnou předností jsou rozsáhlé letité zkušenosti při realizování montáží všech dostupných typů zařízení elektrizační soustavy.

Vybavení a technika

Disponujeme veškerou potřebnou technikou, přístrojovým vybavením a jsme připraveni kdykoliv poskytnout odbornou pomoc a elektrotechnické poradenství.

Flexibilní přístup

Velikost odběru vždy přizpůsobíme požadavkům našich zákazníků bez ohledu na to, zda jsme dle příslušných norem povinni tak učinit či nikoliv.

Nižší cena elektřiny

Pro zákazníky, kteří dodrží smluvní podmínky odběru, jsme schopni garantovat nižší cenu elektrické energie

 

 

8

a více let zkušeností

 

20

a více provozovaných LDS

 

611

a více odběratelů

 

Přečtěte si

Kdo jsme a kam směřujeme

Společnost EASY POWER s.r.o. byla založena v roce 2008. Našimi hlavními činnostmi jsou výstavby lokálních distribučních soustav a dodávky a montáže energetických zařízení v napěťové hladině od 0,4 kV do 35 kV. Dále se zabýváme jejich následným provozem a údržbou. Získané zkušenosti z oblasti elektromontážní a stavebně montážní činnosti prakticky využíváme při montáži veškerých energetických zařízení do 35 kV, ale i v provozování vlastních distribučních soustav.

Naší prvořadou snahou je vnést do tohoto doposud monopolního odvětví prvek konkurence a nabídnout investorům možnost vybrat si i z jiných nabídek, než od tradičních poskytovatelů připojení a distributorů elektrické energie.

img
 

Webdesign by Lewest.cz