Firemní zákazníci – distribuce

Připojení lokalit k síti elektrické energie

Pomáháme investorům a projektantům snadno a efektivně vyřešit připojení k síti elektrické energie budováním lokálních distribučních soustav. Nabízíme kompletní službu od zajištění potřebných výkonů elektrické energie pro investiční záměry, připojení k energetické soustavě, projektové dokumentace pro stavební řízení až po finální realizaci a následné provozování lokálních distribučních soustav na napěťové hladině VN a NN. Na schématickém obrázku můžete vidět v jakých místech přenosové soustavy jsme schopni pro Vás zřídit připojení.

Schéma přenosu LDS

Kontakt a analýza

Kontakt a analýza

V případě zájmu z Vaší strany nás prosím kontaktujte a my Vás rádi navštívíme v sídle Vaší společnosti, kde Vás podrobně seznámíme s možnostmi připojení k síti elektrické energie, budováním a provozem lokálních distribučních soustav (LDS). Společně nalezneme optimální postup pro Váš záměr.

Návrh řešení a nabídka

Návrh řešení a nabídka

Na základě společné schůzky a dohodnutého postupu pro Vás následně zpracujeme návrh oprimálního řešení a učiníme Vám nabídku na dodávku a provozování lokální distribuční soustavy ve Vámi požadované lokalitě, abyste se mohli rozhodnout pro spolupráci s námi. Věříme, že Vás naše nabídka zaujme.

Realizace a připojení

Realizace a připojení

Po té, co se domluvíme na spolupráci, pro Vás zrealizujeme připojení Vaší lokality k síti elektrické energie. Vybudujeme zařízení a rozvody VN a NN. Dále za Vás zaplatíme poplatky energetice a statním orgánům, vyřídíme veškerá povolení a jednání z úřady. Pro vás to bude snadné.

Připojení k síti VN-NN

Připojíme Vás k sítí elektrické energie prostřednictvím Lokální Distribuční Soustavy (LDS).

Projekty vhodné pro zřízení LDS

Awesome Image

Obchodní
centra

Awesome Image

Průmyslové
a logistické areály

Awesome Image

Bytové
komplexy

Awesome Image

Office
centraVýhody připojení prostřednictvím LDS

Lokální Distribuční Soustava přináší celou řadu výhod. Zde jsou ty největší z nich.

Řešení na míru

Řešení na míru

Zákazníkům vždy navrhuje takové řešení, které odpovídá požadavkům a je optimální pro jejich potřeby.

Moderní technologie

Moderní technologie

Jdeme s dobou a používáme moderní technologie, jako jsou například dálkové odečty z elektroměrů.

Finanční úspory

Finanční úspory

Díky připojení od nás dosáhnete značných úspor, které zajistíme především snížením ztrát.

Levnější elektřina

Levnější elektřina

Našim zákazníkům po společné domluvě poskytujeme možnost získat od nás levnější cenu za elektřinu.Co to je Lokální Distribuční Soustava (LDS)?

Lokální Distribuční Soustava přináší celou řadu výhod. Zde jsou ty největší z nich.


Lokální distribuční soustava (LDS) je síť, která zajišťuje distribuci elektrické energie z nadřazené distribuční soustavy. Síť je tvořena zpravidla jedním připojovacím bodem, kterým je transormátor a k tomuto bodu se následně připojují další odběratelé. Společnost EASY POWER s.r.o. provozuje lokální distribuční soustavy na základě licence udělované Energetickým regulačním úřadem (ERÚ) a pro koncové odběratele zajišťuje kompletní služby spojené s dodávkami elektrické energie.

Spolupráce

Trvale hledáme externí spolupracovníky a partnery pro získávání nových zákazníků a lokalit vhodných pro zřizování lokálních distribučních soustav. V případě zájmu o spolupráci nás kontaktujte na telefonu +420 728 507 357.

Děkujeme za Váš zájem spolupracovat s naší společností.