O společnosti EASYPOWER

Společnost EASY POWER s.r.o. byla založena v roce 2008. Našimi hlavními činnostmi jsou výstavby lokálních distribučních soustav a dodávky a montáže energetických zařízení v napěťové hladině od 0,4 kV do 35 kV. Dále se zabýváme jejich následným provozem a údržbou. Získané zkušenosti z oblasti elektromontážní a stavebně montážní činnosti prakticky využíváme při montáži veškerých energetických zařízení do 35 kV, ale i v provozování vlastních distribučních soustav. Naší prvořadou snahou je vnést do tohoto doposud monopolního odvětví prvek konkurence a nabídnout investorům možnost vybrat si i z jiných nabídek, než od tradičních poskytovatelů připojení a distributorů elektrické energie.

Energie jednoduše

EASYPOWER

Dlouholeté zkušenosti

Naší významnou předností jsou rozsáhlé letité zkušenosti při realizování montáží všech dostupných typů zařízení elektrizační soustavy.

Flexibilní přístup

Velikost odběru vždy přizpůsobíme požadavkům našich zákazníků bez ohledu na to, zda jsme dle příslušných norem povinni tak učinit či nikoliv.

Nižší cena elektřiny

Pro zákazníky, kteří dodrží smluvní podmínky odběru, jsme schopni garantovat nižší cenu elektrické energie.

Nižší cena plynu

Pro zákazníky, kteří dodrží smluvní podmínky odběru, jsme schopni garantovat nižší cenu plynu.

Stačí udělat jen 2 věci, aby jste získali naše výhody a zbytek zařídíme za Vás!

Chcete k nám přejít a stát se naším klientem?
Není nic jednoduššího.

Přejít k nám
Lokality naší působnosti

Kde nás najdete?

Spolupráce

Trvale hledáme externí spolupracovníky a partnery pro získávání nových zákazníků a lokalit vhodných pro zřizování lokálních distribučních soustav. V případě zájmu o spolupráci nás kontaktujte na telefonu +420 728 507 357.

Děkujeme za Váš zájem spolupracovat s naší společností.